Middle Ages

"My nie jesteśmy gildią, my jesteśmy społecznością"

Ogłoszenie

KAŻDY CZŁONEK MA OBOWIĄZEK SIĘ ZAREJESTROWAĆ!!!

#1 2010-07-04 14:39:30

Makary Drya

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 7
Punktów :   

Rekrutacja

Każdy kto chce do nas dołączyć musi napisać podanie w osobnym temacie. Krótko, zwięźle, coś o sobie.

Offline

 

#2 2010-07-05 21:47:26

rekrutacja

Gość

Re: Rekrutacja

Witam!
Mam na imię Marta jestem ze śląska;). Obecnie jestem na 17 miejscu, piastuje urząd Wielkiego Inkwizytora. Więcej o mojej postaci w profilu.

Pozdrawiam
sir Kurka

 

#3 2010-07-07 18:10:36

Podanie o przyjęcie

Gość

Re: Rekrutacja

Mam na imie Mateusz proszę was o przyjęcie mnie do waszej Gildi ponieważ spełniam wszystkie wasze warunki. Jestem w dobrym kontakcie z jedna z waszych członkiń Rozalią Tatarus .
a chce do was bardzo dołaczyć ponieważ jestescie solidarni wobec siebie i pomagacie sobie na wzajem.

 

#4 2010-07-17 22:59:49

Ezio Aditore

Gość

Re: Rekrutacja

witam
Mam na imię Grzegorz i chciałbym być w ME ponieważ widzę dużo zgranych osób. Jestem Szefem Ulicy wieć moge sie przydac mam zamier kandydować na Szefa Głównego

 

#5 2010-07-21 20:06:50

wiesław

Gość

Re: Rekrutacja

Cześć,

proszę o przyjęcie mnie do Waszej Gildii.
Chciałbym pobawić się w tą gierkę z ekipą, która się wspiera i współdziała, a na taką wygląda Wasza.
W 10tce może nie jestem, ale ostatni bym nie był.

Strzała

 

#6 2010-08-18 10:20:13

Kamil Norek

Gość

Re: Rekrutacja

Witam, proszę o przyjęcie do waszej Gildii, spełniam warunki przyjęcia i gwarantuję pełne zaangażowanie ze swojej strony, piastuję urząd Biskupa w Warszawie i myślę że razem będzie nam o wiele łatwiej. Z Wyrazami szacunku Baron Kamil Norek

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitarzystki.pun.pl www.lipdubug.pun.pl www.motogp.pun.pl www.3b.pun.pl www.transport81t1.pun.pl